ONS SPAN

Hennie.heic
REINDER KINGMA

Predikant

reinder@gkbo.org.za

REYNOLD FOURIE

Predikant

reynold@gkbo.org.za

JENNY GERBER

Administrasie

admin@gkbo.org.za

HENNIE VOIGT

Koster

koster@gkbo.org.za

ANDER KONTAKTE

 
PIET AUCAMP

Skriba

skriba@gkbo.org.za

JAN VAN MILLIGEN

Finansiële Komitee

finansielekomitee@gkbo.org.za

ronelle van rhyn

Kassier

kassier@gkbo.org.za

hennie kruger

Diakonie

diakonie@gkbo.org.za

KOMITEES

MUSIEK

Musiek Komitee

musiekkomitee@gkbo.org.za

MEDIA

Media komitee

mediakomitee@gkbo.org.za

kommmunikasie

Kommunikasie Komitee

kommunikasie@gkbo.org.za

TEGNOLOGIE

Tegnologie Komitee

tegnologie@gkbo.org.za

VIDEO/KLANK

Projektor Span

projektorspan@gkbo.org.za

BESTUURS-OUDERLINGE

Na die onlangse implimentering van die nuwe bestuurs-struktuur van ons gemeente wil ons u graag voorstel aan die Bestuurs-ouderlinge met hulle onderskeie portefeuljes.  Kontak hulle gerus indien u ‘n navraag / voorstel het m.b.t. hulle spesifieke portefeuljes.

DIJKSTRA HESSEL.jpg
KRÜGER DOUW.jpg
BO%2520foto%2520AJ%2520Kruger_edited_edi
SCHEERES ADRIAAN.jpg
VAN MILLIGEN JAN.jpg
ADMINISTRASIE

Hessel Dijkstra

BEDIENING

Douw Krüger

evangelisasie

AJ Kruger

FASILITEITE

Adriaan Scheeres

FINANSIES

Jan van Milligen

GRYFFENBERG DANIE.jpg
BO foto A Breed.jfif
GEVERS WIM.jpg
OOSTHUYSEN TOBIE.jpg
KRUGER HENNIE.jpg
MENSEBELANGE

Danie Gryffenberg

OPLEIDING

Alberts Breed

OUDERLINGE

Wim Gevers

TEGNOLOGIE

Tobie Oosthuysen

Vertw. DIAKENS

Hennie Kruger